نرخ روز یک گرم طلای 18 عیار: 2.288.000 تومان

لطفاً چند لحظه صبر نمایید ...

3 نکته کلیدی در خرید طلا

در این نوشته به 3 نکته اساسی که شما مشتریان عزیز به هنگام خرید طلا باید به یاد داشته باشید اشاره خواهد شد: 

1- حتما فاکتور رسمی به همراه طلا دریافت نمایید.
     
   نکته ای که در اینجا باید به آن توجه کرد ، این است که فروشندگان طلای دست دوم قادر به ارائه فاکتور رسمی و معتبر نخواهند بود. ( طبق قانون اتحادیه های طلا و جواهر فروش هرگونه زیورآلات طلای دست دوم غیرقانونی میباشد.)
 
  تهییه فاکتور رسمی از این جهت دارای اهمیت میباشد، که از آنجا که طلا کالای باارزشی است و ممکن است روزی بخواهید طلای خود را بفروشید، اما باید بدانید که به هنگام فروش یا تعویض طلا توسط مشتریان، در صورت عدم ارائه فاکتور به همراه زیورآلاتتان، خریداران از خرید طلای شما امتناع خواهند نمود!

2- اگر در نگاهتان به خرید طلا، نگاه سرمایه گزاری جایگاه ویژه ای دارد میتوانید از ویترین کارهای کم اجرت و با هزینه ساخت پایین تر محصولات مورد نظر خود را انتخاب کنید. مجموعه ای از کارهای کم اجرت در ویترین ها و دسته بندی های مختلفی در وبسایت ملک ثابت گردآوری شده است.
 
باید دقت کنید که کارهای لوکس و زیبا طبیعتا هزینه های ساخت بیشتری را برای تولید کننده و سازنده در بر خواهند داشت و در نتیجه اگر خاص بودن و لوکس بودن در هنگام خرید شما از اهمیت ویژه ای برخوردار است ، ما در وبسایت ملک ثابت مجموعه ای از کارهای لوکس و بروز بازار را  برای شما به نمایش و فروش گذاشته ایم.

 
انگشتر طلا
 
دستبند طلا
 
گردنبند طلا
 
گوشواره طلا
 
آویز طلا
 
نیم ست طلا
 
سرویس طلا
 
 

3- با توجه به گستردگی طیف کارهای موجود در بازار، اگر شما علاقه مند به بررسی و مقایسه محصولات و در عین حال شفافیت قیمت ها هستید، میتوانید خرید اینترنتی طلا را نیز به سبد خریدهای اینترنتی خود اضافه کنید.

 
وبسایت ملک ثابت با ارائه طیف وسیعی از زیورآلات طلا، با نمایش جزئیات در محتوای تصویری و بروزرسانی لحظه ای قیمت ها و موجودی بازار با توجه به نوسانات نرخ طلا، خدمات فروش آنلاین را برای مشتریان سراسر کشور فراهم نموده است.

ما در مجموعه وبسایت ملک ثابت با ارائه سرویس 7 روز بازگشت و تعویض ، و با کسب مجوزهای فروش اینترنتی طلا و نماد الکترونیک، سعی کرده ایم تا با ارائه بروزترین کارها و با مناسب ترین قیمت ها ، در ارائه و فروش زیورآلات طلا به صورت آنلاین و برخط همیار شما مشتریان عزیز باشیم.